ІCТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ


viber 2023 11 20 17 24 20 361 1 

 


viber 2023 11 20 17 24 20 361 1 

50

Видавнича діяльність кафедри соціальних та правових дисциплін

Філософія мистецтва : навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини, Іст. ф-т, Каф. соц. і правових дисциплін ; уклад. : В. І. Фуркало., В. С. Фуркало. Умань : Візаві, 2023. 279 с.

11   У навчальному посібнику розглядаються філософсько-теоретичні основи мистецтва, основні етапи розвитку філософії мистецтва, художньо-образна природа та соціокультурні функції мистецтва, актуальні проблеми розвитку мистецької культури в їх філософському аспекті. Посібник призначений для здобувачів вищої освіти, для викладачів гуманітарних дисциплін та для всіх тих, хто бажає підвищити рівень філософської та мистецької культури.

 
 
 
 
 
 
 
 

Фицик І.Д., Фицик Л.А. Академічна доброчесність та інтелектуальна власність (частина 1): навчально-методичний посібник. Умань: ФОП «Візаві», 2022. 143 с.

11   Матеріал посібника спрямований на підготовку студентів у процесі засвоєння дисципліни «Академічна доброчесність та інтелектуальна власність» до навчальної діяльності, заснованої на дотриманні таких складових як чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність. У посібнику викладено теоретичні аспекти правового регулювання інтелектуальної власності в Україні та засад академічної доброчесності. Запропоновано практичні завдання у формі описових та контрольних запитань, творчих завдань та задач.. Посібник також містить типові тестові завдання та глосарій, який полегшить засвоєння правничої термінології.

 
 
 
 
 

Фицик І. Д., Фицик Л. А. Громадянське суспільство та основи демократії : навч.- метод. посіб. Умань : Візаві, 2022. 143 с.

11   Навчальний посібник має на меті дати читачеві об'єктивну наукову інформацію про соціальну структуру, механізми виникнення, функціонування та взаємодії соціальних інститутів в демократичних суспільствах та містить теоретичний матеріал з восьми тем курсу «Громадянське суспільство та основи демократії», поданий за модульним принципом організації навчального процесу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Основи естетики : навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини, Каф. соц. і правових дисциплін ; уклад. : Мартиненко Л. Б., Фуркало В. С., Фуркало В. І. Умань : Візаві, 2022. 129 с.

11   У навчальному посібнику, побудованому у відповідності з навчальною програмою, на рівні сучасного розвитку естетики та естетичного й художнього знання, розглядаються найбільш важливі проблеми естетики як реальної сфери людської життєдіяльності. Проаналізовано розвиток світової та вітчизняної естетичної думки в історичній ретроспективі, сформульовано зміст предмета естетики, завдання й особливості функціонування. Характеризуються вихідні категорії естетики, специфіка структури естетичної діяльності та особливості естетичної свідомості. Всебічно аналізується мистецтво як соціальне явище, його морфологія, закономірності історичного розвитку, розкривається сутність, особливість естетичної культури особистості й система естетичного виховання.

 
 

Філософія : навчально-методичні рекомендації до виконання семінарських завдань та самостійної роботи для здобувачів вищої освіти. Ч. 2 «Фундаментальні філософські проблеми: концепції та сучасні досягнення» / Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини; уклад. М.О. Запорожець, Т. В. Кожушко, Умань : ВПЦ «Візаві», 2022. 125 с.

11   Навчально-методичні рекомендації до виконання семінарських завдань та самостійної роботи для здобувачів вищої освіти укладено відповідно до програми «Філософія», затвердженої на кафедрі соціальних і правових дисциплін УДПУ. Структура відображає i тематичний зміст другого модуля «Фундаментальні філософські проблеми: концепції та сучасні досягнення». До кожної теми розроблено методично-дидактичний матеріал (методичні вказівки до опрацювання питань плану, теми для повідомлень, контрольні запитання, фонд тестових завдань, словник ключових понять й термінів, рекомендовану літературу, філософські етюди).

 
 
 
 
 

Філософія : навчально-методичні рекомендації до виконання семінарських завдань та самостійної роботи для здобувачів вищої освіти. Ч. 1 «Світоглядні, методологічні та історико-теоретичні основи філософського мислення» / Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини; уклад. Т. В. Кожушко, С. С. Бондар, Р. Р. Цімоха. Умань : ВПЦ «Візаві», 2022. 114 с.

11   Навчально-методичні рекомендації до виконання семінарських завдань та самостійної роботи для здобувачів вищої освіти укладено відповідно до програми «Філософія», затвердженої на кафедрі соціальних і правових дисциплін УДПУ Структура відображає тематичний зміст першого модуля «Світоглядні, методологічні та історико-теоретичні основи філософського мислення». До кожної теми розроблено методично-дидактичний матеріал (методичні вказівки до опрацювання питань плану, теми для повідомлень, контрольні запитання, фонд тестових завдань, словник ключових понять й термінів, рекомендовану літературу, філософські етюди та огляд відомих персоналії).

 
 
 
 

Договірне право України: навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини, Каф. соц. і правових дисциплін; уклад.: Пархета В.І. Умань : Візаві, 2022. 157 с. 166 с.

11   Посібник підготовлено на OCHOBI положень Цивільного та Господарського кодексів України відповідно до програми навчальної дисципліни «Договірне право України» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У навчальному посібнику висвітлено питання правового регулювання договірних відносин, поняття договору та договірного права, принципи його побудови, визначаються класифікаційні групи договорів, порядок укладення, виконання та припинення договорів, способи забезпечення їх належного виконання, а також захист прав сторін договору. Розрахований на здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання що навчаються за спеціальністю «Право», всіх професійних спрямувань, викладачів та коло читачів, які цікавляться договірним правом.

 
 

Аграрне право України: навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини, Каф. соц і правових дисциплін ; уклад.: Пархета В. І. Умань : Візаві, 2022. 166 с.

11   Посібник підготовлено на основі положень чинного законодавства України відповідно до програми навчальної дисципліни «Аграрне право України» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У навчальному посібнику розглянуто теоретичні та практичні питання застосування аграрного права. Наведено основні категорії аграрного права, зміст аграрно-правових інститутів та положення законодавства, що регулює аграрні правовідносини. Містить ситуаційні, тестові завдання, питання для самостійного опрацювання. Розрахований на здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання що навчаються за спеціальністю «Право», всіх професійних спрямувань, викладачів та широке коло читачів, які цікавляться галуззю аграрного права.

 
 

Філософія науки та інновацій : навч. посіб. для закладів вищ. освіти / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини ; уклад.: А. Л. Бержанір, М. О. Запорожець, Т. В. Кожушко. Умань : Візаві, 2022. 201 с.

11   Навчальний посібник «Філософія науки та інновацій» є виданням, у якому пропонуються фундаментальні знання щодо філософських аспектів розуміння сутності науки, методологічних основ процесу формування наукових знань, філософської інтерпретації структури наукового пізнання, механізмів поєднання традицій та інновацій у розвитку науки, процесів динаміки науки i продукування нового знання, розвитку наукового пізнання основі реалізації методології інноваційної діяльності, на значущості творчості як необхідної передумови інноваційної діяльності, основних актуальних філософських проблем соціально-гуманітарних наук.

 
 
 
 
 

Коваль Д. С. Фахова підготовка майбутніх учителів історії та правознавства у контексті формування правової культури : монографія / МОН України, Уманський держ. пед.. ун-т імені Павла Тичини. Умань: Візаві, 2022. 220 с.

11   У монографії проведене наукове дослідження теоретичних, методичних і практичних аспектів формування правової культури майбутніх учителів історії та правознавства у фаховій підготовці Зокрема, окреслено ступінь розробленості проблеми формування правої культури майбутніх учителів історії та правознавства у фаховій підготовці, розкрито сутність методології наукового дослідження; проведено моніторинг процесу формування правової культури майбутніх учителів історії та правознавства у фаховій підготовці. Уточнено критерії сформованості правової культури у майбутніх учителів історії та правознавства та визначено Їхні показники: усвідомлення (переконаності) цінності права і необхідності дотримання його норм; позитивне прийняття нормативно-правового забезпечення професійної діяльності сформованість правових потреб, інтересів, домагань, правових установок і переконань соціальної і правової активності у правотворчості, правозастосуванні, правоохоронній діяльності; інтерес до правових знань, наявність високої професійної мотивації, здатність орієнтуватися в потоці правової інформації.


Соціально-філософські виміри сучасного українського суспільства : кол. моногр. / [Я. М. Балановський, А. Л. Бержанір, М. О. Запорожець, [та ін.] ; за наук. ред. А. Л. Бержаніра ; МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини, Каф. соц. і правових дисциплін. Умань : Візаві, 2022. 341 с.

11   Монографія присвячена дослідженню і аналізу соціальних проблем, що стоять перед сучасним українським суспільством і сучасною наукою та пошуку шляхів їх вирішення. У колі уваги дослідників актуальні проблеми соціології, політології, філософії, правознавства та інших соціально-гуманітарних наук. Монографія розрахована науково-педагогічних працівників, на аспірантів, студентів закладів вищої освіти та усіх, хто цікавиться суспільними проблемами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Філософія : навчально-методичний посібник для здобувачів вищої освіти / заг. ред. канд. філос. н. доц.. М. О. Запорожець – Умань: ВПЦ «Візаві», 2021. – 222 с.

11   У навчально-методичному посібнику з позиції сучасного осмислення філософської світової скарбниці подане змістовне викладення матеріалу відповідно до програми з філософії затвердженої а кафедрі соціальних і правових дисциплін УДПУ. Авторами у доступній формі викладено фундаментальні філософські теорії, концепції та ідеї, які створюють потенції формування базових світоглядних орієнтирів сучасного фахівця. Акцент зроблено на значимості філософської теоретичної спадщини, відтак рекомендовано широкий обсяг першоджерел, монографій, періодичних доробок та навчально-методичної літератури. Також представлено орієнтовна тематика та проблемні питання семінарських занять. Посібник розрахований для здобувачів вищої освіти та всіх зацікавлених філософською проблематикою.

 
 

Сімейне право України: навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини, Каф. соц. і правових дисциплін ; уклад.: Пархета В. І. – Умань : ВПЦ «Візаві», 2021. – 192 с.

11   Посібник підготовлено на основі положень Сімейного кодексу України відповідно до програми начальної дисципліни «Сімейне право України» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У навчальному посібнику висвітлено актуальні теоретичні проблеми сімейного права і розглянуто основні питання: сім`я, шлюб, особисті та майнові правовідносини подружжя, права та обов`язки батьків і дітей, влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, тощо. Рекомендований студентам вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Право». Може бути корисним науковим і практичним працівникам, які займаються проблемами сімейного права та сімейних правовідносин.

 
 
 

Основи наукових досліджень (в контексті медіаосвіти): навчальний посібник для закладів вищої освіти/ А. Л. Бержанір, І. Д. Фицик, С. C. Бондар. – Умань: Візаві, 2021. – 140 с.

11   Навчальний посібник має на меті зробити медіаосвіту складником викладання соціальних дисциплін. Видання демонструє можливості та шляхи набуття медіаграмотності та навичок критичного мислення у студентів. Формування медіакомпетентності студентської молоді. Він має практичну спрямованість. Наукові дослідження є формою існування і розвитку науки. Процес наукового пізнання відрізняється особливою систематичністю і послідовністю. Науковий пошук завжди має організований і цілеспрямований характер специфічного дослідження. Сьогодні необхідність опанування навичками пошуку, передавання, опрацювання та аналізу інформації особливими методами і технологіями ставить принципово нові завдання перед системою освіти, диктує нові вимоги до студента в контексті медіаосвіти.

 
 

Історія правових та політичних вчень: навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини, Каф. соц. і правових дисциплін; уклад.: Коваль Д. С. – Умань: ВПЦ «Візаві», 2021. – 244 с.

11   У посібнику представлено переконливу панораму світових вчень про політику і право він найдавніших часів до сьогодення. Особливий інтерес становлять погляди на цю сферу людської діяльності провідних мислителів світу всіх часів. Викладено широко, грунтовно, а водночас – дохідливо. Рекомендовано студентам вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Право», викладачам, а також шанувальникам історико-філософської думки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Логіка : навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини, Каф. соц. і правових дисциплін ; уклад.: Кожушко Т. В., Фуркало В. С., Мартиненко Л. Б. – Умань : Візаві, 2020. – 156 с.

11   Навчальний посібник має на меті дати здобувачам вищої освіти за спеціальністю «Право» об`єктивну інформацію про засади традиційної та сучасної логіки. Теоретичний матеріал з восьми тем курсу «Логіка», поданий за модульним принципом організації навчального процесу з використанням матеріалів з галузі правових дисциплін для демонстрації значення логічних законів, прийомів та операцій у роботі юриста. Посібник розрахований на студентів юридичних та соціально-гуманітарних спеціальностей, а також усіх охочих до пізнання принципів побудови мислення.

 
 
 
 
 
 

Соціологія: організація емпіричного дослідження. Навч. посібн. / уклад. Балановський Я М. – Умань: Візаві, 2019. – 470 с.

11   Навчальний посібник має на меті дати студентам, магістрантам Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, усім читачам об`єктивну, наукову інформацію у сфері соціологічного знання і містить теоретичний матеріал з дванадцяти тем курсу «Соціологія: організація емпіричного дослідження». Посібник розрахований на студентів, магістрантів, викладачів усіх кого цікавить соціологічний аспект суспільного життя.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Естетика мистецтва: навчальний посібник/ Уклад. Л. Б. Мартиненко, О. В. Гончарова. – Умань: ВПЦ «Візаві», 2019. – 272 с.

11 У навчальному посібнику, побудованому у відповідності з навчальною програмою, на рівні сучасного розвитку естетики та естетичного й художнього знання, розглядаються найбільш важливі проблеми естетики як реальної сфери людської життєдіяльності. Проаналізовано розвиток світової та вітчизняної естетичної думки в історичній ретроспективі, сформульовано зміст предмета естетики, специфіка структури естетичної діяльності та особливості естетичної свідомості.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Філософський словник: філософський словник для студентів закладів вищої освіти/ Укладачі: Бондар С. С., Фицик І. Д. – Умань: ВПЦ «Візаві», 2018. – 85 с.

11  Філософський словник становить систематичний виклад філософських знань з позицій сьогодення, а також відомості про творчість визначних філософів минулого і сучасності. Представлені основні філософські напрями, категорії, поняття філософських дисциплін. Словник призначений для філософів – науковців, студентів, викладачів, а також широкого кола читачів, що вивчають філософію та цікавляться нею.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Філософія педагогічної культури: навчально-методичний посібник / Укладачі: Мартиненко Л. Б., Гончарова О. В. – Умань: ВПЦ «Візаві», 2018. – 302 с.

11   Навчальний посібник має на меті дати наукову інформацію про філософію педагогічної культури, систему формування етичної та естетичної культури майбутніх науково-педагогічних працівників та містить теоретичний матеріал курсу «Філософія педагогічної культури», поданий за модульним принципом організації навчального процесу. Посібник розрахований на магістрів, аспірантів та викладачів вищих учбових закладів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Релігієзнавство: навч. посібн./ Уманський держ. пед. у-т імені Павла Тичини; уклад. Фуркало В. С. – 2-ге вид., перероб. та доп. – Умань: Візаві, 2018. – 244 с.

11   Навчальний посібник має на меті дати читачеві об`єктивну, наукову інформацію у сфері релігієзнавчого знання і містить теоретичний матеріал з восьми тем курсу «Релігієзнавство», поданий за модульним принципом організації навчального процесу. Посібник розрахований на студентів, викладачів, усіх, кого цікавить процес розвитку релігієзнавчої науки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Гайдамацький рух на Уманщині. Коліївщина 1768 року: хрестоматія/ укладачі: Карасевич А. О., Кузнець Т. В. – Умань: ВПЦ «Візаві», 2018. – 192 с.

11  Хрестоматія є своєрідним «літописом» Коліївщини. До неї увійшли документи, свідчення очевидців, мемуари, історичні дослідження гайдамацького руху та повстання 1768 року. Вони дають уяву про характер та розмах повстання, про його учасників та ватажків, про Уманщину другої половини XVIII століття взагалі. Як навчальний посібник хрестоматія може бути використана для поглибленого вивчення історії рідного краю студентами, вчителями історії, викладачами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Запорожець М. О., Балановський Я. М. Філософія та соціологія освіти: навчальний посібник. Умань.: ФОП Жовтий О. О., 2017. – 456 с.

11  Навчальний посібник має на меті дати читачеві об`єктивну наукову інформацію філософського і соціологічного знання сфери освіти та містить теоретичний матеріал з чотирнадцяти тем курсу «Філософія та соціологія освіти», поданий за модульним принципом організації навчального процесу. Посібник розрахований на магістрів, викладачів, усіх, кого цікавлять соціально-філософські аспекти суспільного життя.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Складання державного іспиту «Правознавство з методикою навчання»: методичні рекомендації / Цимбал В. О., Возна З. О., Родік Т. П., Олєйнічук О. М. (авт.-упоряд.). – Умань : ВПЦ «Візаві», 2017. – 438 с.

11  Цей посібник розроблено з метою посилення нерепродуктивної складової навчального процесу та містить компіляцію теоретичного матеріалу з галузевих правових дисциплін, а також методики навчання правознавства. Зміст посібника відповідає навчальним та робочим програмам дисциплін Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Тичини і призначений допомогти студентам у підготовці до складання державних іспитів з Правознавства з методикою навчання.

 
 
 
 
 
 
 
 

Навчальна правова практика : методичні рекомендації/ Укл.: Родік Т. П., Олєйнічук О. М., Цимбал В. О. – Умань: ВПЦ «Візаві», 2017. – 52 с.

11   У методичному посібнику висвітлено загальні положення та методичні рекомендації щодо організації і проведення навчальної правової практики студентів історичного факультету. Він відповідає навчальній програмі з навчальної правової практики для студентів історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Естетика: Навчальний посібник / За ред. Л. Б. Мартиненко. – Умань: ФОП Жовтий О.О., 2016. – 137 с.

11  У навчальному посібнику, побудованому у відповідності з навчальною програмою, на рівні сучасного розвитку естетики та естетичного й художнього знання, розглядаються найбільш важливі проблеми естетики як реальної сфери людської життєдіяльності. Проаналізовано розвиток світової та вітчизняної естетичної думки в історичній ретроспективі, сформульовано зміст предмета естетики, завдання й особливості функціонування.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Історія політичної думки. Навчальний посібник – Укладачі: Бондар С. С., Карасевич А. О. – Умань : РВЦ «Софія», 2015. – 455 с.

11   Пропонований навчальний посібник розкриває історію політичного вчення, починаючи із Стародавнього світу і до сьогодення, аналізує суть і форми політичного життя, зміст і напрями розвитку політичних процесів та інститутів як вітчизняного політичного знання, так і основних здобутків світової політичної культури. Посібник розрахований на студентів і магістрантів, викладачів, усіх тих, кому не байдужий цивілізаційний аспект висвітлення політичної мудрості минулих і сучасних поколінь.

 
 
 
 
 
 
 
 

Політичні портрети Новітньої доби. Росія. Книга 2. - Навчальний посібник / Укладачі: А.О. Карасевич., З. В. Священко.,– Умань: ФОП Жовтий О.О., 2014. – 474 с.

11  У монографії представлено результати дослідження церковного співу в Київській єпархії ХІХ – початку ХХ століття. На основі аналізу архівних джерел розкрито питання вивчення співу у навчальних закладах духовного відомства. Подано інформацію про хористів та регентів православних монастирів, соборів та парафіяльних храмів Київської єпархії. Розкрито значення церковного співу та діяльності співців у історії Православної Церкви в Україні. Монографія розрахована на викладачів історичних, музикознавчих, культурологічних та богословських спеціальностей, а також студентів, семінаристів та усіх, хто цікавиться історією церковного співу та православ’я в Україні.

 
 
 
 

Політичні портрети Новітньої доби. Росія. Книга 3. - Навчальний посібник  /Укладачі: А. О. Карасевич., З. В. Священко., – Умань: ФОП  Жовтий О.О., 2014. – 627 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні портрети відомих діячів Білого руху часів Громадянської війни в Росії. Укладачі звертаються до цікавих випадків у особистому житті представників Білої гвардії, прослідковують їх становлення, військову діяльність, участь у війнах і битвах названого часу. Цікавими для читачів будуть сторінки біографій як відомих так і невідомих патріотів Росії, борців із більшовизмом. Посібник буде корисним тим, хто цікавиться історією Білого руху, як історичного і політичного явища, історією видатних особистостей.

 
 
 
 
 
 

Політичні портрети Росії. Книга 4. — Навчальний посібник /Укладачі: А. О. Карасевич., З. В. Священко. — Умань: ФОП Жовтий О.О., 2014. — 730 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні портрети військової еліти воєнного і повоєнного періодів СРСР. Укладачі пропонують своїм читачам відомих представників названого часу – маршалів, генералів і адміралів — усіх тих, які прославилися у воєнних баталіях Другої світової війни, як безпосередні їх учасники. Укладачі звертаються до цікавих випадків з їх особистого життя, прослідковують їх військово-політичну діяльність, характеризують командні кадри радянської доби. Посібник буде корисним тим, хто цікавиться воєнною історією часів Другої світової війни, локальних війн напередодні краху Радянського Союзу.

 
 
 
 
 

Політичні портрети Новітньої доби. Росія. Книга 5. — Навчальний посібник /Укладачі: А. О. Карасевич., З. В. Священко., — Умань: ФОП Жовтий О. О., 2014. — 775 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні портрети відомих представників силових структур СРСР і Росії у 1953 – 2014 рр. Укладачі пропонують своїм читачам відомих представників КДБ і НКВД, а також політичні портрети силових і терористичних структур в історії Російської федерації і СРСР. Укладачі звертаються до цікавих випадків у особистому житті представників силових структур, прослідковують військову діяльність Миколаївської воєнної еліти російської армії, характеризують командні більшовицькі кадри та вищий командний склад радянської доби, їх участь у війнах названого періоду. Цікавими для читачів будуть сторінки становлення воєнної героїки ХХ ст., аналіз її яскравих представників, серед яких було чимало українців. Посібник буде корисним тим, хто цікавиться воєнною історією комуністичної доби, як історичного і політичного явища, а також появою таких структур у історії Росії і СРСР, як НКВД і ФСБ Росії, політичні портрети тих, хто був причетний до репресій народів і особистостей минулого червоного століття.


Політологія: навчальний посібник, / укладачі: А. О. Карасевич, К. М. Левківський., Л. С. Шачковська. —2-е вид., доп. — Умань : ФОП Жовтий О. О., 2014. — 446 с.

11  Навчальний посібник має на меті дати читачеві об’єктивну, науково зорієнтовану інформацію у сфері політичного життя і політичних стосунків суспільства, розкрити форми і напрями розвитку політичних процесів та інститутів як вітчизняного політичного знання, так і основних здобутків світової політичної культури. Посібник розрахований на студентів і магістрантів, викладачів, усіх, кого цікавить динамічний світ інституцій політичної палітри суспільства.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Політичні портрети Новітньої доби . Книга 4. Частина І. – «Азія» - Навчальний посібник / Укладачі: А.О. Карасевич., К.М. Левківський., В.В.Сокирська. – Умань.: ПП Жовтий О.О., 2013. –490 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні ідеї і вчення видатних особистостей азіатського континенту в епоху Новітньої доби. Укладачі пропонують своїм читачам основні етапи формування політичної думки у названому регіоні, політичні портрети державотворців і президентів, полководців і законодавців, реформаторів і диктаторів, представників церковного кліру і гуманістів, політичних філософів та істориків політики, політичних злочинців і відомих представників політичних партій, всіх, хто мав відношення до формування політичного життя у ХХ – початку ХХІ століття. Посібник буде корисним всім тим, хто цікавиться складними процесами формування політичної культури сьогодення, кому не байдужа історія державотворення в епоху Новітньої доби.

 
 
 

Політичні портрети Новітньої доби . Книга 4. Частина ІІ – «Азія» - Навчальний посібник / Укладачі: А.О. Карасевич., К.М. Левківський., В.В.Сокирська. – Умань.: ПП Жовтий О.О., 2013. – 514 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні ідеї і вчення видатних особистостей азіатського континенту в епоху Новітньої доби. Укладачі пропонують своїм читачам основні етапи формування політичної думки у названому регіоні, політичні портрети державотворців і президентів, полководців і законодавців, реформаторів і диктаторів, представників церковного кліру і гуманістів, політичних філософів та істориків політики, політичних злочинців і відомих представників політичних партій, всіх, хто мав відношення до формування політичного життя у ХХ – початку ХХІ століття. Посібник буде корисним всім тим, хто цікавиться складними процесами формування політичної культури сьогодення, кому не байдужа історія державотворення в епоху Новітньої доби.

 
 
 

Політичні портрети Новітньої доби. Африка. Книга 5. Частина ІІ. Навчальний посібник / Укладачі: А.О. Карасевич, К.М. Левківський, В.В.Сокирська, О.П.Чучалін – Умань.: ПП Жовтий О.О., 2013. –570 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні ідеї і вчення видатних особистостей африканського континенту епохи Новітньої доби, одного з найцікавіших етапів розвитку політичного знання у ХХ - ХХІ столітті. Укладачі пропонують своїм читачам основні чинники виникнення і формування політичної думки у африканських країнах, політичні портрети державних діячів, воєначальників, законодавців, реформаторів, гуманістів, філософів, істориків і політологів. Пропонуються біографії і твори давньогрецьких істориків. Посібник буде корисним всім тим, хто цікавиться складними процесами формування політичної культури сьогодення, кому не байдужа історія державотворення в епоху Новітньої доби на африканському континенті.

 
 
 

Політичні портрети Новітньої доби. Книга 5 - «Африка».– Частина І. Навчальний посібник / Укладачі: А. О. Карасевич, К. М. Левківський, В. В.Сокирська, О.П.Чучалін – Умань.: ФОП Жовтий О.О., 2013. – 419 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні ідеї і вчення видатних особистостей африканського континенту епохи Новітньої доби, одного з найцікавіших етапів розвитку політичного знання у ХХ - ХХІ столітті. Укладачі пропонують своїм читачам основні чинники виникнення і формування політичної думки у африканських країнах, політичні портрети державних діячів, воєначальників, законодавців, реформаторів, гуманістів, філософів, істориків і політологів. Читачам рекомендується друга книга «Евтерпа» (муза лірики), знаменитої «Історії» Геродота («батька історії»), яку відомий давньогрецький історик присвятив Стародавньому Єгипту. Посібник буде корисним всім тим, хто цікавиться складними процесами формування політичної культури сьогодення, кому не байдужа історія державотворення в епоху Новітньої доби на африканському континенті.

 

Політичні портрети Новітньої доби. – Північна Америка. - Навчальний посібник / Укладачі: А.О. Карасевич, К.М. Левківський, Л.Г.Лисенко., В.В.Сокирська,– Умань.: ФОП Жовтий О.О., 2013. – 504 с.

11  У навчальному посібнику розглядаються політичні ідеї і вчення видатних особистостей американського континенту епохи Новітньої доби, одного з найцікавіших етапів розвитку політичного знання у ХХ - ХХІ столітті. Укладачі пропонують своїм читачам основні чинники виникнення і формування політичної думки у названих країнах, політичні портрети державних мужів, воєначальників, законодавців, реформаторів, президентів, гуманістів, філософів, істориків і політологів. Зроблена спроба розкрити політичні програми і політологічні прогнози відомих людей в галузі політичного знання, акцентується увага на цікавих епізодах з їхнього політичного та особистого життя, пропонуються, для ознайомлення, найбільш відомі їхні праці. Посібник буде корисним всім тим, хто цікавиться складними процесами формування політичної культури сьогодення, кому не байдужа історія державотворення в епоху Новітньої доби.


Політичні портрети Новітньої доби . Книга 3. – Європа. - Навчальний посібник / Укладачі: А.О. Карасевич., К.М. Левківський., В.В.Сокирська. – Умань.: ПП Жовтий О.О., 2012. – 804 с.

11   У навчальному посібнику розглядаються політичні ідеї і вчення видатних особистостей європейської частини світу в епоху Новітньої доби. Укладачі пропонують своїм читачам основні етапи формування політичної думки у названому регіоні, політичні портрети державотворців і президентів, полководців і законодавців, реформаторів і диктаторів, представників церковного кліру і гуманістів, політичних філософів та істориків політики, фашистських злочинців і відомих представників політичних партій, всіх, хто мав відношення до формування політичного життя у ХХ – початку ХХІ століття. Посібник буде корисним всім тим, хто цікавиться складними процесами формування політичної культури сьогодення, кому не байдужа історія державотворення в епоху Новітньої доби.