ІCТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ


Blue333 

50

ОПП Історія

Середня освіта (Історія)

нг67

Освітня програма Історія спрямована на забезпечення теоретичної та практичної підготовки висококваліфікованих фахівців зі спеціальності 032 Історія та археологія, які володітимуть глибокими, фундаментальними знаннями для виконання професійних завдань у галузі історії. Об’єктами вивчення виступають минуле України та людства в усіх його проявах; розвиток окремих народів і держав; вивчення політичних, соціально-економічних, історико-культурних процесів і явищ в конкретних просторових та часових періодах.

Особливості освітньої програми

Особливостями програми є реалізація моделі історичної освіти, що ґрунтується на поєднанні загальногуманітарної, професійної і практичної складових. Предметною областю є історія як пізнання історичних процесів і явищ та їх відображення в соціокультурних, політичних та економічних вимірах. Фокус програми передбачає наголос на ідентифікації та використанні первинних і вторинних джерел, критичному підході до історіографії, засадах орієнтації в архівно-музейній та історико-культурній спадщині. Освітня програма Історія орієнтована на глибоку, спеціальну підготовку науковців, працівників державних установ та громадських організацій, ініціативних фахівців, здатних генерувати нові ідеї та знання на базі сучасних досягнень науки, готових до безперервного і актуального навчання.

Працевлаштування

Сьогодні історична освіта дає перспективні можливості для реалізації молоді у багатьох сферах.

Фахова підготовка історика дозволяє працювати в науково-дослідних установах, музеях, архівах, системі освіти, органах державної влади та місцевого самоврядування, аналітично-інформаційних інституціях, органах публічної інформації та преси, наукових бібліотеках, громадських організаціях, екскурсійних та краєзнавчих організаціях, археологічних і етнографічних експедиціях, а також відкриває шлях до подальшого навчання за магістерськими програмами.

ДОСЯГНЕМО УСПІХУ РАЗОМ!

ОС Середня освіта (Історія. Правознавство)111

Середня освіта (Історія. Правознавство)

У майбутньому людство конкуруватиме зі штучним інтелектом. Вчителі є і залишаться незамінними. Трансформується сама модель вчителювання: педагог майбутнього – той, хто навчає вчитися та мотивує дітей. Для цього він має бути й сам глибоко усвідомленим та проактивним, мислити критично, випереджати час і на вищому рівні володіти емоційними компетенціями. Формування предметних та універсальних компетентностей вам пропонує Освітньо-професійна програма Середня освіта (Історія. Правознавство).

Унікальне поєднання знань історії України, зарубіжних країн та правових дисциплін дозволить вам, з одного боку, бути провідниками ідеї збереження історичної колективної пам'яті про своє минуле, національної ідентичності у молодого покоління, з іншого – утверджувати демократичні цінності засобами змісту історичної та правової дидактики.

Наші переваги:

  • Пропозиція навчання широкого спектру дисциплін для формування hard skills («твердих» професійних навичок).
  • Можливості вибору дисциплін для більш повного задоволення освітніх і кваліфікаційних запитів та власної освітньої траєкторії.
  • Пропонування контекстного та практико-орієнтованого навчання.
  • Зміщення акцентів із теорії на реальні проєкти тих, хто навчається.
  • Можливість здобуття системи soft skills – гнучких навичок, необхідних для професійного становлення та життєвого успіху.
  • Освітня пропозиція форми навчання, в якій здобувач освіти може одночасно навчатися та працювати.
  • Можливості осмислювати інновації, нові практики та контексти, систематично поновлювати свої знання, уміння творчо їх використовувати в практичній діяльності на археологічній, правовій, музейній, педагогічній практиках.
  • Можливості для освоєння нових професій в сучасному освітньому просторі.

Працевлаштування випускників:

викладач історії;

консультант з питань історії;

викладач професійного навчально-виховного закладу;

вчитель загальноосвітнього навчального закладу.

 

Історія та археологія (Краєзнавчо-туристична робота)111

Історія та археологія (Краєзнавчо-туристична робота)

Історія та туризм – захоплююче поєднання! Сьогодні історична освіта дає перспективні можливості для реалізації молоді у багатьох сферах, зокрема і в краєзнавчо-туристичній. Якщо вас цікавить історія різних країн та регіонів, історичне краєзнавство, якщо ви захоплюєтесь подорожами та пам’ятками культури різних епох, бажаєте популяризувати історико-культурну спадщину України, історичний факультет радо запрошує вас опанувати освітню програму Історія та археологія (Краєзнавчо-туристична робота).

Поєднання класичної історико-гуманітарної освіти з фаховою підготовкою для роботи в сфері туризму. Вступивши до нас на навчання ви однаково добре навчитеся працювати з різноманітними історичними джерелами так і проводити екскурсії, прокладати туристичні маршрути та визначати конкурентні особливості регіонів України.

Наші переваги:

Формування у здобувачів вищої освіти фахових компетентностей, необхідних для організаційної та науково-методичної роботи в галузі краєзнавства, екскурсійної справи та історико-культурного туризму. Навчаючись на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти ви прослухаєте повний курс всесвітньої історії та історії України з найдавніших часів до сьогодення, а також будете поглиблено вивчати дисципліни необхідні для краєзнавчо-туристичної роботи, такі як: Організація туризму, Організація екскурсійної діяльності, Історія туризму, Історичне краєзнавство, Історичний туризм, Пам’яткознавство і музеєзнавство, Архівознавство, Організація проектної діяльності, Методика навчання краєзнавчої роботи та ін. Обов’язкові навчальні та виробничі практики: археологічна, музейна, архівна, краєзнавчо-туристична, практика краєзнавчих досліджень, історична.

Працевлаштування випускників:

Перед нашими випускниками відкриваються широкі можливості працевлаштування. Після завершення навчання можна працювати і у сфері туристичного бізнесу та розробляти нові туристичні продукти, і фахівцем туристичного супроводу та проводити екскурсії. Крім того, фахова підготовка історика дозволяє працювати в музеях, архівах, наукових установах, системі освіти, органах державної влади та місцевого самоврядування, аналітично-інформаційних інституціях, органах публічної інформації та преси, соціальних та культурних закладах.

Історія та археологія (Європеїстика)111 (2)

Історія та археологія (Європеїстика)

Європеїстика

Спеціаліст з європеїстики – це знавець європейської історії, культури, законів, дипломатії, економіки, який допомагає суспільству краще розуміти події, які відбуваються на міжнародній арені.

Наші переваги:

Освітня програма «Історія та археологія (Європеїстика)» спрямована на розширення знань і навичок студентів з історії, міжнародних відносин, політології, філософії, соціології, іноземних мов та ін. Програма приділяє увагу дослідженню країн та народів Європи, а саме зосереджена на проблемах Західної, Північної та Центрально-Східної Європи.

Здобувачі освіти осягають ключові історичні, політичні, соціально-економічні та культурні проблеми розвитку європейського регіону, євроінтеграційні пріоритети України та глобальні проблеми світової політики. В процесі навчання студенти зможуть вивчити діяльність європейських інституцій, їх юридичні й фінансові аспекти функціонування, отримають навички з підготовки та реалізації проєктів.

Працевлаштування випускників:

Знайти роботу за фахом не складно, в основному вона представлена в широкому спектрі державних управлінських спеціальностей.

Бакалавр освітньої програми «Історія та археологія (Європеїстика)» може займати посаду історика, а також працювати в органах державної адміністрації та громадських організацій, службовцями, які займаються питаннями євроінтеграції, в позаурядових організаціях та представництвах різноманітних установ на посаді спеціаліста з євроінтеграції.