joomla
Ukrainian English German Polish Russian

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

ОЛІМПІАДА В УМАНІ: НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І ВДЯЧНІСТЬ ЗА ГОСТИННІСТЬ

     Поступово затихають перемовини і аналізуються невикористані можливості учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія». Вони, ці майбутні державотворці незалежної і єдиної України, ще неодноразово будуть згадувати політологічні діалоги під час захисту наукових робіт чи тестові завдання! Це буде їхній урок на майбутнє. А сьогодні, 21 квітня 2017 р., випробування завершились нагородним процесом.
    Закрити Олімпіаду і вручити нагороди переможців оргкомітет доручив професору Карасевичу Анатолію Олександровичу – декану історичного факультету, заступнику голови оргкомітету.


28

       Згідно підрахунку балів за сумою трьох випробувань – вирішення завдань проблемного і творчого характеру, теоретичного (тестування) і дослідницького (публічного захисту наукових робіт) місця переможців журі Олімпіади визначили наступним чином:
      Перше місце: Олійник Наталія (Національний університет «Львівська політехніка»);
   Другі місця: Гончарова Ольга (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини); Карельцев Валентин (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»); Якименко Андрій (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського); Челомбітько Марія (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова).
  Треті місця: Василишин Андрій (Львівський національний аграрний університет); Шеломкова Анастасія (Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди); Бокало Марія-Христина (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка); Нещимна Єлизавета (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка); Вовченко Костянтин («Українська інженерно-педагогічна академія»).

29

     Всі учасники Олімпіади отримали Грамоти чи Подяки за найвагоміший внесок у перемогу з тієї чи іншої номінації.
    За номінацією: «За оригінальне вирішення наукової проблеми» грамоти отримали: Грицина Римма (Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету); Стародуб Наталія (Національний авіаційний університет); Стецюк Микола (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича); Наконечна Олександра (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»); Малик Валентина (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського); Кошняну Богдана
(Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка); Кириленко Катерина (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського); Супрун Марина («Українська інженерно-педагогічна академія»); Співак Валерія (Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»); Михненко Ілона (Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет); Кучма Олена (Національна металургійна академія України).
    У номінації «За кращий публічний захист наукової роботи» грамоти отримали: Якименко Андрій (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського); Василишин Андрій (Львівський національний аграрний університет); Бокало Марія-Христина (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка); Копей Юлія (Національний університет «Львівська політехніка»); Бура Богдан (Національна академія внутрішніх справ); Вітрцньок Хенріка-Оксана (Національний університет «Львівська політехніка»); Бойко Ольга (Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»); Вітвіцька Тамара (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського); Бакалінський Станіслав (Національна академія внутрішніх справ); Петриковська Валерія (Запорізька державна інженерна академія);
    За номінацією: «Знавець теорії політичної науки» грамоти отримали: Олійник Наталія (Національний університет «Львівська політехніка»); Гончарова Ольга (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини); Карельцев Валентин (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»); Челомбітько Марія (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова); Шеломкова Анастасія (Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди); Нещимна Єлизавета (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка); Вовченко Костянтин («Українська інженерно-педагогічна академія»); Шевченко Ліна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини); Харченко Валерія (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»); Скляренко Крістіна (Чорноморський національний університет імені Петра Могили).
   За номінацією: «Знавець історії політичної думки» грамоти отримали: Ігнатов Нікіта (Національний університет біоресурсів і природокористування України); Приймич Андрій (Тернопільський національний економічний університет); Бурименко Олександра (Чорноморський національний університет імені Петра Могили); Дзюбак Віталіна (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка); Pябчун Кaтеpинa (Нaцioнaльний Aвiaцiйний Унiвеpcитет); Бикова Надія (Одеська Національна Академія Харчових Технологій); Житаренко Тетяна (Одеська Національна Академія Харчових Технологій); Луговенко Тетяна (Уманський національний університет садівництва); Якубук Яна (Національна металургійна академія України); Мінін Кір (ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»).
   У номінації «За інноваційний підхід у вирішенні проблемного завдання» нагороджені грамотами: Олійник Наталія (Національний університет «Львівська політехніка»); Чорна Ірина (Університет державної фіскальної служби України); Бузінський Роман (Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка); Діденко Владислав (Білоцерківський національний аграрний університет); Новохатько Ольга (Університет державної фіскальної служби України); Гаєва Ірина (Національний університет біоресурсів і природокористування України); Сарахман Ірина (Тернопільський національний економічний університет); Целуєв Дмитро (Житомирський державний технологічний університет); Цепа Даріна (Білоцерківський національний аграрний університет); Мачихін Сергій (Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського).
   За підготовку учасників та переможців у ІІ турі Олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» науковим керівникам були вручені подяки. Та, мабуть, найголовніше, що придбали гості в Умані, – це те, що всі учасники Олімпіади знайшли для себе однодумців по духу і любові до України. Мабуть, це найвагоміший чинник, який вселяє надію, що в українського народу є прекрасні перспективи на майбутнє – в Україні живуть справжні патріоти. На думку всіх учасників Олімпіади, – це основний аргумент, згідно якого подібні дійства потрібні для патріотичного і національного виховання молоді.

27

    Оргкомітет Олімпіади дякує заступникам декана з навчальної роботи Священко З. В., з наукової роботи Бержаніру А. Л. та заступнику декана з виховної роботи Шауренко А. В., всім викладачам і співробітникам кафедри суспільних дисциплін – Шачковській Л. С., (завідувач кафедри), Балановському Я. М., Фицику І. Д., Фуркало В. С., Фуркало В. І., Запорожцю М. О., Максимчук О. В., Олейнічуку О. М., Цимбалу В. О., Бондар С. С., Родік Т. П., Терпан І. М., Гончаровій О. В., Пащенко М. В., Макаренко О. М. за наукове, теоретичне і практичне забезпечення Олімпіади. Окремо хочеться подякувати студентській раді історичного факультету – голові Стангріту Максиму, студентам – Гончару Андрію, Залевському Сергію, Подоляну Олегу, Білому Вадиму, Лісниченку Івану Свиридюк Олені, Балабай Аліні, Злочевському Денису, Федоровій Марині, Ціліцінській Ліані, Гуменюку Євгенію, Неголюк Анастасії, Жуковському Богдану, Гуцалу Тимофію, Пересунько Мирославі, Чернецькій Владі, Голожай Еріці, Гончаруку Олексію, Пулі Михайлу, Шокарь Олені, Грицині Анжелі за проведення культурної програми, знайомство з історичними місцями Умані, незабутні хвилини приємного спілкування.

26   
    Особливо хочеться подякувати факультету мистецтв (декан Терешко І. Г.) за забезпечення культурної програми, всім учасникам концертного дійства і керівникам художніх колективів.
       Відгриміли фанфари, вже в історію дні олімпійські!
       Всім учасникам в путь Ми бажаємо миру й тепла,
       Щоб розквітла душа, а серцями були Ми всі близькі,
       І щоб Божа Вас іскра в світі цім непростім вберегла!

30

Історія факультету
Історія факультету

Історія Уманського державного ...

Детальніше...
Символіка факультету
Символіка факультету

Герб та гімн історичного факул...

Детальніше...
Деканат
Деканат

Керівництво факультету    ...

Детальніше...
Відео про факультет
Відео про факультет

Запрошуємо на навчання Біль...

Детальніше...
Терміни вступної кампанії 2017 року
Терміни вступної кампанії 2017 року

 Терміни прийому заяв і докуме...

Детальніше...
Спеціальності та спеціалізації 2017
Спеціальності та спеціалізації 2017

Історичний факультет УДПУ імен...

Детальніше...
Які документи необхідні для вступу
Які документи необхідні для вступу

 Перелік документів, які необх...

Детальніше...
Вартість навчання у 2016 - 2017 н.р.

Блог декана

DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!
Навчальний 2016-2017 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії, випуски бакалаврів і спеціалістів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, начальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Захистили дисертації молоді викладачі – Куценко Сергій (науковий керівник професор Священко З.В.) і Тацієнко Віталій (науковий керівник професор Кузнець Т.В.); стали переможцями на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт з історії Вершигора Наталія, на олімпіаді з політології як предмету вивчення Гончарова Ольга; відсвяткувала своє десятиліття лабораторія «Історичне краєзнавство Уманщини»; було проведено, на базі факультету перший за всю історію Умані конкурс молодих істориків міста. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Стангріт Максим) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б де-які: участь у 400-й річниці м. Умані, День студента, День збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, 100-річчя УНР і Центральної Ради, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані. Цікавим у виховному процесі був приїзд київського театру «Дзеркало» з їх відомою виставою на тему дня «Форпост Україна». А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2017 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.
А все студентське товариство, колег і друзів історичний факультету запрошує на випускний бал, який відбудеться 27 червня об 11 годині в Актовій залі корпусу № 3. Чекаємо усіх на святі вручення дипломів!
СЛАВА УКРАЇНІ!