joomla
Ukrainian English German Polish Russian

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

ЗМАГАЮТЬСЯ ОЛІМПІЙЦІ УКРАЇНИ (ДРУГИЙ ДЕНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПОЛІТОЛОГІЇ)

    У Програмі першого дня II етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» було два випробування – теоретичне (тестування) та вирішення завдань проблемного і творчого характеру. Після конкурсів відбулася екскурсія до дендропарку «Софіївка». А завершився перший день Олімпіади у лабораторії «Відродження нації». Це була зустріч під символічною назвою «Вечір знайомств», який організувала студентська рада історичного факультету разом із учасниками олімпіади.

22

 
23

 

24

       У Програмі другого дня Олімпіади відбувся публічний захист рефератів, куди були запрошені і керівники делегацій. Учасники і гості змогли побачити серію цікавих презентацій, досить кваліфіковані захисти наукових робіт, цікаві запитання опонентів, в статусі яких були всі присутні в аудиторії. Змагалися регіональні школи молодих політиків і майбутніх державотворців – Харкова і Львова, Києва і Вінниці, Тернополя та Одеси й інших міст України. Досить приємно було відчути, що олімпійці нашого факультету – Гончарова Ольга і Шевченко Ліна, магістранти першого року навчання, вигідно відрізнялись серед знавців політичних проблем з позиції політичної культури осмислення світу.

15
16
17
18

     Не менш цікавим було засідання Всеукраїнського круглого столу «Становлення і руйнування політичних міфів в українському суспільстві», в якому взяли участь 29 викладачів, науковців і учасників ІІ етапу Олімпіади. Учасники дійства торкнулися всіх тих політичних проблем, які актуальні нині в українському політикумі, у складних шляхах формування української еліти, української національної ідеї, політичних міфах і реальності українського державотворення. Принциповий діалог відбувся у сфері проблеми, яка найбільше болить Україні сьогодні. Це російсько-українська війна, необґрунтованість претензій Кремля до державної цілісності та незалежності нашої держави.

20   

21       
    Оргкомітет Олімпіади висловлює вдячність усім учасникам, які виказали своє бачення проблем чи надіслали тези до збірника матеріалів Всеукраїнського круглого столу, за їх неспокійні серця і принципову політичну позицію. Це, в першу чергу, стосується наших гостей – доктора політичних наук, професора Кривошеїна В. В.; доктора філософських наук, професора Степико М. Т.; доктора соціологічних наук, професора Макеєва С. О.; доктора соціологічних наук, професора Шатохіна А. М.; кандидата історичних наук, доцента кафедри правових наук та філософії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Лапшина С. А.; кандидата історичних наук, доцента кафедри історії, філософії та права Подільського державного аграрно-технічного університету Нестеренка В. А.; кандидата політичних наук, доцента кафедри філософії та політології Університету державної фіскальної служби України Гордієнка М. Г.; кандидата соціологічних наук, доцента кафедри філософії і політології Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Зінчиної О. Б. та всіх викладачів кафедри суспільних дисциплін, організаторів круглого столу.

25
    Після інтелектуальних змагань студенти-учасники Олімпіади відвідали Танцювальний марафон «МИ УКРАЇНЦІ» (це була благодійна акція «Мистецтво заради миру»), де гаряче вболівали за своїх колег і друзів з історичного факультету, команда якого теж була представлена на марафоні.

Історія факультету
Історія факультету

Історія Уманського державного ...

Детальніше...
Символіка факультету
Символіка факультету

Герб та гімн історичного факул...

Детальніше...
Деканат
Деканат

Керівництво факультету    ...

Детальніше...
Відео про факультет
Відео про факультет

Запрошуємо на навчання Біль...

Детальніше...
Терміни вступної кампанії 2017 року
Терміни вступної кампанії 2017 року

 Терміни прийому заяв і докуме...

Детальніше...
Спеціальності та спеціалізації 2017
Спеціальності та спеціалізації 2017

Історичний факультет УДПУ імен...

Детальніше...
Які документи необхідні для вступу
Які документи необхідні для вступу

 Перелік документів, які необх...

Детальніше...
Вартість навчання у 2017 - 2018 н.р.

Блог декана

DSC 8295ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
Якщо ви ще вагаєтесь, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.
Ми запрошуємо на навчання випускників шкіл, коледжів та бажаючих здобути другу вищу освіту. На історичному факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:
032 Історія та археологія (додаткові спеціалізації: історичний туризм, європеїстика)
014.3 Середня освіта. Історія (додаткові спеціалізації; географія, правознавство)
Для того, щоб стати студентом історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини випускникам шкіл потрібно скласти ЗНО з:
української мови та літератури,
Історії України,
географії (або іноземної мови)
Випускники коледжів можуть вступити БЕЗ ЗНО одразу на другий курс історичного факультету на базі диплома молодшого спеціаліста. Для вступу необхідно скласти іспити з історії України та всесвітньої історії.
Набір до магістратури здійснюється на базі диплома бакалавра будь-якої спеціальності. Для вступу необхідно скласти вступні випробування з іноземної мови, історії та методики навчання історії.

Деталі за телефонами: 098 – 867 – 26 – 67, 063-519-10-67, 04744-3-40-44, 096-294-45-49