User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

    19 квітня 2017 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочав роботу II ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ПОЛІТОЛОГІЯ». Учасників Олімпіади гостинно і традиційно приймав історичний факультет, кафедра суспільних дисциплін, з ініціативи якої 15 років тому вперше відбулася олімпіада з «Політології» як навчальної дисципліни.

2

   До складу почесної президії були запрошені – Сокирська Владилена Володимирівна – кандидат історичних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заступник голови оргкомітету олімпіади; Кривошеїн Віталій Володимирович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри соціології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, голова журі олімпіади; Степико Михайло Тимофійович – доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, головний науковий співробітник відділу гуманітарної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, член журі олімпіади; Макеєв Сергій Олексійович – доктор соціологічних наук, професор, завідуючий відділом соціальних структур Інституту соціології НАН України, член журі олімпіади; Карасевич Анатолій Олександрович – кандидат філософських наук, професор, декан історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заступник голови оргкомітету; Священко Зінаїда Василівна – доктор історичних наук, професор кафедри загальної історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, голова апеляційної комісії олімпіади; Родік Тетяна Петрівна – викладач кафедри суспільних дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відповідальний секретар олімпіади; Стангріт Максим Володимирович – голова студентської ради історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
   З вітальним словом при відкритті олімпіади виступили: проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва професор Сокирська В. В., голова журі професор Кривошеїн В. В., професор Макеєв С. О., професор Степико М.Т., відповідальний секретар Олімпіади Родік Т.П., голова студенської ради факультету Стангріт М.В.

1

4

5

6

7

  Від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини членами журі Олімпіади виступили: Шачковська Любов Сергіївна – кандидат політичних наук, доцент, завідувач кафедри суспільних дисциплін; Балановський Ярослав Михайлович – кандидат політичних наук, доцент; Бондар Світлана Станіславівна – кандидат політичних наук, доцент.

3
   Апеляційна комісія працювала у такому складі: Священко Зінаїда Василівна – доктор історичних наук, професор. До складу апеляційної комісії увійшли Данилевич Лариса Арсентіївна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Фицик Лариса Анатоліївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Уманського національного університету садівництва; Запорожець Микола Олексійович – кандидат філософських наук, доцент кафедри суспільних дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

9
       У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія» взяли участь 37 вищих навчальних закладів України. Це - Білоцерківський національний аграрний університет, Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка, Житомирський державний технологічний університет, Запорізька державна інженерна академія, Запорізький національний технічний університет, Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Київський національний університет імені Вадима Гетьмана, Львівський національний аграрний університет, Національна академія внутрішніх справ, Національна Металургійна Академія України, Національний авіаційний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Одеська національна академія харчових технологій, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, Подільський державний аграрно-технічний університет, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Сумський державний університет, Тернопільський національний економічний університет, Ужгородський національний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Уманська філія Київського інституту бізнесу та технологій, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Уманський національний університет садівництва, Університет державної фіскальної служби України, Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія», Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Чорноморський національний університет імені Петра Могили.
     Учасників Олімпіади привітали художні колективи УДПУ імені Павла Тичини: хореографічну композицію «Туга за Україною», виконав народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві», художній керівник – Людмила Андрощук; лауреат міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів, студентка ІV курсу Тетяна Барило, запропонувала пісню із репертуару Френка Сінатри – «Нью-Йорк; хореографічну композицію «Як козаки куліш варили» виконав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», художній керівник – Сергій Куценко; Свою майстерність запропонували лауреати та володарі гран-прі міжнародних фестивалів – тріо «Serbian Star», у складі Йована Дрманича, Дарко Марковича, Александра Джорджевича, які запропонували гостям вальс «Осінній сон» (Арчибальда Джойса) та «Пісню старого візника» (Євгенія Дербенко, на тему Й. Бродського), художній керівник – Владислав Гусак; хореографічну композицію «Українські самоцвіти» виконав народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина», художній керівник – Сергій Куценко; пісню «Нехай квітує Україна», виконала лауреат міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів, студентка ІV курсу Анастасія Шинкарук.

10
11

12

13

14
     БАЖАЄМО УЧАСНИКАМ ОЛІМПІАДИ ЯКНАЙКРАЩЕ ПРЕЗЕНТУВАТИ СВОЮ РОБОТУ І ПІДКОРИТИ ЧЕРГОВУ ВЕРШИНУ НАУКОВОГО ОЛІМПУ!