ІCТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ


viber 2023 11 20 17 24 20 361 1 

50

Відкрите заняття "семінар-конференція"

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

    12 квітня 2017 р. в курсі вивчення навчальної дисципліни «Історія України з найдавніших часів до кінця ХVІІІ ст.» ( лектор д.і.н., професор Кузнець Т.В., викладач семінарських занять Кукуруза А.В.) зі студентами ІІ курсу історичного факультету проведено семінар-конференцію на тему: Соціальні та національні рухи у ХVІІІ ст.
    Учасниками семінару-конференції були розглянуті такі питання:
 - Участь закарпатців у визвольній війні угорського народу 1703-1711 рр. Сатмарський мир та значення війни для історичної долі Закарпаття;
 - Гайдамацький рух на Правобережжі. Повстання 1734 року;
 - Коліївщина і взяття повстанцями Умані. Значення повстання;
 - Рух опришків. Дії загону Олекси Довбуша в 1733-1743 рр. Вплив опришківського руху на соціально-політичну ситуацію в Західній Україні.


14

     Студентам була надана можливість відчути себе організаторами та учасниками конференцій. Кожна група окремо представила свою програму та інформаційний лист.

12      

11       
     Аудиторія мала можливість поставити цікаві запитання доповідачам, чимало студентів доповнювали виступи цікавими фактами. Активізувала студентів низка наочностей – презентацій до тем виступів, підбірка тематичних фрагментів відео..

9

    Юля Янковська 23 група
    Семінар-конференція – нова форма роботи на семінарському занятті, по - своєму дуже цікава, але водночас важка, так як вона виявляє рівень підготовки групи, показує наскільки група є відповідальною. Особисто мені таке семінарське заняття сподобалось, так як наша група спробувала себе в новій якості, була можливість виявити наскільки група є дружньою і наскільки усі готові один одному допомогти. Тому, на мою думку, варто використовувати щось подібне, адже такі форми організації навчання є ефективними.

8

     Мирослава Пересунько 24 група
     Як на мене, то дана форма роботи на парі є досить цікавою та ефективною. Вона дає можливість відчути всю важливість вивчення даної теми, звернути більше уваги на якісь маловідомі аспекти. Та й мультимедійний супровід сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

7
     По завершенні конференції було підведено її підсумки, зроблено висновки, ще раз підкреслена актуальність теми та її місце у загальному курсі історії України.

10
     Студенти отримали цінний досвід та велике задоволення від самостійного проведення семінарського заняття у такій формі.