ІCТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ


viber 2023 11 20 17 24 20 361 1 

 


viber 2023 11 20 17 24 20 361 1 

50

Міжнародний день музейних селфі #MuseumSelfie

  18 січня відзначається Міжнародний день музейних селфі, який набирає популярності і в Україні. Цього дня музеї світу проводять флешмоб, під час якого відвідувачам дозволяється зробити безкоштовно автопортрет на фоні улюбленого твору чи експозиції. Відзначення Міжнародного дня музейних селфі запропонував Європейський колектив музейних працівників CultureThemes. Умови флешмобу прості: необхідно 18 січня прийти до музею, зробити селфі на фоні чи поруч з експонатом та опублікувати його в соціальній мережі із хештегом #MuseumSelfie.
  Низка провідних музеїв України (Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, Національний музей Тараса Шевченка у Києві, Національний музей ім. Андрея Шептицького у Львові та ін.) підтримали ініціативу європейських колег і також проводять 18 січня День музейного селфі.
  Студенти 32 групи історичного факультету спільно з викладачами кафедри історії України Антоніною Кукурузою та Ігорем Опацьким приєдналися до світового тренду. 18 січня 2017 р. вони відвідали Уманський краєзнавчий музей, де переглянули нову експозицію та прослухали цікаву екскурсію Владислава Давидяка і, звичайно ж, на пам’ять для себе залишили селфі-спогади про екскурсію в музей. 

18
20

21
22
  Навчаючись на історичному факультеті студенти неодноразово відвідують музеї різних куточків України. З нагоди Міжнародного дня музейних селфі публікуємо ще кілька світлин з музеїв, де побували студенти-історики УДПУ імені Павла Тичини

Музей-квартира Надії Віталіївни Суровцової (Умань)

23
Львівська галерея мистецтв

24
Музей гетьманства (Київ)
30

Заповідник "Трипільська культура" (с. Легидзине)
31

Музей архітектури і побуту «Старе село» (с. Колочава)
27
 
 І звичайно ж, селфі з лабораторії "Археологія Уманщини", де експонується частина знайдених  під час археологічної практики  студентами історичного факультету пам'яток матеріальної культури.

28

29