Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

50

КУБОК ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З ФУТБОЛУ

Сьогодні на історичний факультет прийшов великий футбол. Майбутні історики і майбутні державотворці розпочали відзначати День працівника освіти або День учителя на спортивному майданчику.

Саме цій даті і був присвячений футбольний мікро-марафон факультету.  За чемпіонський кубок – торт «Наполеон», – змагалися три команди. Команда першого курсу «Трипілля» (капітан Кобзаренко Олександр), команда другого курсу «Авангард» (капітан Подолян Олег), команда третього курсу «Тайфун» (капітан Гуцал Тимофій). Змагання вдалося, спортсмени віддали багато сил і спортивних футбольних навичок і вміння. Але, як буває у спорті, переміг досвід, згуртованість і професіоналізм. А таких чинників було більше у команди «Авангард», яка і виборола першість. Почергово були обіграні «Тайфун» - 12 : 2, а потім «Трипілля» - 16 : 0. Досить впевнено себе показав перший курс, який у впертій боротьбі (при відсутності Казанюка Єгора) переміг «Тайфун» 8 : 5 і виборов почесне друге місце.

Таким чином, солодкий кубок «Наполеон» виграла команда «Авангард». Вручення нагороди відбудеться на Раді факультету, 28 вересня 2017 р. о 17 годині в аудиторії 308.

Деканат і студентська рада щиро вітає переможців і зичить у майбутньому більш солідних перемог!