joomla
Ukrainian English German Polish Russian

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

Перший випуск історичного факультету на гостині у alma mater (2007 – 2017 рр.)

    27 травня 2017 р. на історичному факультеті сталася знаменна подія. Відбулася ювілейна зустріч випускників 2007 р. Іншими словами – перший випуск учителів історії і правознавства відвідав свою Альма матір солідним десантом через десять років праці на самостійних хлібах на терені України.
   
2 
    Частина знакових випускників не змогла відвідати ювілейну зустріч з різних вагомих причин. Це і випуски у школах України, відрядження, сімейні обставини. Але ті, які були на зустрічі, отримали багато позитивних емоцій та інформаційного задоволення, а головне – впевненості у тому, що перший випуск стався у цілому і зіграв ту життєву роль у долі однокурсників, на яку вони сподівалися впродовж навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
   З випускників 2007 р. – Шачковська Любов Сергіївна стала кандидатом політологічних наук, доцентом, а нині очолює кафедру суспільних дисциплін; Васільєв Сергій Андрійович став кандидатом історичних наук; завершує дисертацію Кукуруза Антоніна Василівна, викладач кафедри історії України; працює викладачем кафедри суспільних дисциплін і комендантом студмістечка Важинська Альона Станіславівна; Любоємський Сергій Степанович працює вчителем історії у Шестеринській НВК Лисянського району; вчителює в Осітнянській ЗОШ і обіймає ще посаду завуча школи Осипчук Олександр Васильович; Сокол Інна Вікторівна є вчителем історії у ЗОШ № 4 міста Умані; Марчук Леся Дмитрівна завідує ДНЗ «Незабудка» у селі Сушківка; Любченко Андрій Андрійович працює у ВСП Агротехнічного коледжу Уманського НУС завідувачем НВП; Королик Наталія Василівна працює учителем у ЗОШ №4 м. Монастирище; староста групи Нечипоренко Альона Іванівна працює комерційний працівником на фірмі в Одесі. Влаштувалися у народному господарстві України й інші наші ювіляри.
   Зустріч проходила у 200-тій аудиторії, лабораторії «Археології», якою шановна громада випускників приємно була вражена. Декан факультету професор Карасевич А. О. привітав усіх присутніх у рідних університетських стінах, розповів десятилітню історію факультету, ознайомив з новими спеціалізаціями, зробив екскурсію структурними підрозділами – кафедрами та лабораторіями, звернув увагу на вагомі успіхи факультетської громади у навчальній, науковій і виховній роботі, відповів на всі запитання, які прозвучали впродовж дружньої розмови.
    На звершення була традиційна фотосесія на добру згадку, обіцянки, що зустріч ця не остання, а головне – що уже їх вихованці незабаром відвідають історичний факультет і продовжать справу своїх учителів. Декан факультету подарував випускникам свій вірш:

1
Цих десять літ пройшло як історична мить,
Ще й досі в пам'яті та перша їх святкова зала.
І те тепло в подяку вчителю в серцях щемить,
Як Стежка мудрості , що їх в життя вінчала.

А вони знову повернулися у свій студента світ,
Щоб в жданій зустрічі всіх з ювілеєм привітати.
Пройшли роки та залишився вічний чудо-цвіт,
Як сутність праведна – це наша рідна alma mater.

Історія факультету
Історія факультету

Історія Уманського державного ...

Детальніше...
Символіка факультету
Символіка факультету

Герб та гімн історичного факул...

Детальніше...
Деканат
Деканат

Керівництво факультету    ...

Детальніше...
Відео про факультет
Відео про факультет

Запрошуємо на навчання Біль...

Детальніше...
Терміни вступної кампанії 2017 року
Терміни вступної кампанії 2017 року

 Терміни прийому заяв і докуме...

Детальніше...
Спеціальності та спеціалізації 2017
Спеціальності та спеціалізації 2017

Історичний факультет УДПУ імен...

Детальніше...
Які документи необхідні для вступу
Які документи необхідні для вступу

 Перелік документів, які необх...

Детальніше...
Вартість навчання у 2017 - 2018 н.р.

Блог декана

DSC 8295ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
Якщо ви ще вагаєтесь, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.
Ми запрошуємо на навчання випускників шкіл, коледжів та бажаючих здобути другу вищу освіту. На історичному факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:
032 Історія та археологія (додаткові спеціалізації: історичний туризм, європеїстика)
014.3 Середня освіта. Історія (додаткові спеціалізації; географія, правознавство)
Для того, щоб стати студентом історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини випускникам шкіл потрібно скласти ЗНО з:
української мови та літератури,
Історії України,
географії (або іноземної мови)
Випускники коледжів можуть вступити БЕЗ ЗНО одразу на другий курс історичного факультету на базі диплома молодшого спеціаліста. Для вступу необхідно скласти іспити з історії України та всесвітньої історії.
Набір до магістратури здійснюється на базі диплома бакалавра будь-якої спеціальності. Для вступу необхідно скласти вступні випробування з іноземної мови, історії та методики навчання історії.

Деталі за телефонами: 098 – 867 – 26 – 67, 063-519-10-67, 04744-3-40-44, 096-294-45-49