joomla
Ukrainian English German Polish Russian

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

Перший випуск історичного факультету на гостині у alma mater (2007 – 2017 рр.)

    27 травня 2017 р. на історичному факультеті сталася знаменна подія. Відбулася ювілейна зустріч випускників 2007 р. Іншими словами – перший випуск учителів історії і правознавства відвідав свою Альма матір солідним десантом через десять років праці на самостійних хлібах на терені України.
   
2 
    Частина знакових випускників не змогла відвідати ювілейну зустріч з різних вагомих причин. Це і випуски у школах України, відрядження, сімейні обставини. Але ті, які були на зустрічі, отримали багато позитивних емоцій та інформаційного задоволення, а головне – впевненості у тому, що перший випуск стався у цілому і зіграв ту життєву роль у долі однокурсників, на яку вони сподівалися впродовж навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
   З випускників 2007 р. – Шачковська Любов Сергіївна стала кандидатом політологічних наук, доцентом, а нині очолює кафедру суспільних дисциплін; Васільєв Сергій Андрійович став кандидатом історичних наук; завершує дисертацію Кукуруза Антоніна Василівна, викладач кафедри історії України; працює викладачем кафедри суспільних дисциплін і комендантом студмістечка Важинська Альона Станіславівна; Любоємський Сергій Степанович працює вчителем історії у Шестеринській НВК Лисянського району; вчителює в Осітнянській ЗОШ і обіймає ще посаду завуча школи Осипчук Олександр Васильович; Сокол Інна Вікторівна є вчителем історії у ЗОШ № 4 міста Умані; Марчук Леся Дмитрівна завідує ДНЗ «Незабудка» у селі Сушківка; Любченко Андрій Андрійович працює у ВСП Агротехнічного коледжу Уманського НУС завідувачем НВП; Королик Наталія Василівна працює учителем у ЗОШ №4 м. Монастирище; староста групи Нечипоренко Альона Іванівна працює комерційний працівником на фірмі в Одесі. Влаштувалися у народному господарстві України й інші наші ювіляри.
   Зустріч проходила у 200-тій аудиторії, лабораторії «Археології», якою шановна громада випускників приємно була вражена. Декан факультету професор Карасевич А. О. привітав усіх присутніх у рідних університетських стінах, розповів десятилітню історію факультету, ознайомив з новими спеціалізаціями, зробив екскурсію структурними підрозділами – кафедрами та лабораторіями, звернув увагу на вагомі успіхи факультетської громади у навчальній, науковій і виховній роботі, відповів на всі запитання, які прозвучали впродовж дружньої розмови.
    На звершення була традиційна фотосесія на добру згадку, обіцянки, що зустріч ця не остання, а головне – що уже їх вихованці незабаром відвідають історичний факультет і продовжать справу своїх учителів. Декан факультету подарував випускникам свій вірш:

1
Цих десять літ пройшло як історична мить,
Ще й досі в пам'яті та перша їх святкова зала.
І те тепло в подяку вчителю в серцях щемить,
Як Стежка мудрості , що їх в життя вінчала.

А вони знову повернулися у свій студента світ,
Щоб в жданій зустрічі всіх з ювілеєм привітати.
Пройшли роки та залишився вічний чудо-цвіт,
Як сутність праведна – це наша рідна alma mater.

Історія факультету
Історія факультету

Історія Уманського державного ...

Детальніше...
Символіка факультету
Символіка факультету

Герб та гімн історичного факул...

Детальніше...
Деканат
Деканат

Керівництво факультету    ...

Детальніше...
Відео про факультет
Відео про факультет

Запрошуємо на навчання Біль...

Детальніше...
Терміни вступної кампанії 2017 року
Терміни вступної кампанії 2017 року

 Терміни прийому заяв і докуме...

Детальніше...
Спеціальності та спеціалізації 2017
Спеціальності та спеціалізації 2017

Історичний факультет УДПУ імен...

Детальніше...
Які документи необхідні для вступу
Які документи необхідні для вступу

 Перелік документів, які необх...

Детальніше...
Вартість навчання у 2016 - 2017 н.р.

Блог декана

DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!
Навчальний 2016-2017 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії, випуски бакалаврів і спеціалістів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, начальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Захистили дисертації молоді викладачі – Куценко Сергій (науковий керівник професор Священко З.В.) і Тацієнко Віталій (науковий керівник професор Кузнець Т.В.); стали переможцями на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт з історії Вершигора Наталія, на олімпіаді з політології як предмету вивчення Гончарова Ольга; відсвяткувала своє десятиліття лабораторія «Історичне краєзнавство Уманщини»; було проведено, на базі факультету перший за всю історію Умані конкурс молодих істориків міста. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Стангріт Максим) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б де-які: участь у 400-й річниці м. Умані, День студента, День збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, 100-річчя УНР і Центральної Ради, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані. Цікавим у виховному процесі був приїзд київського театру «Дзеркало» з їх відомою виставою на тему дня «Форпост Україна». А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2017 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.
А все студентське товариство, колег і друзів історичний факультету запрошує на випускний бал, який відбудеться 27 червня об 11 годині в Актовій залі корпусу № 3. Чекаємо усіх на святі вручення дипломів!
СЛАВА УКРАЇНІ!