Міністерства освіти і науки України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Історичний факультет

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
2017/2018 навчального року зі спеціальності «Історія»

   За Наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є базовим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Історія» для студентів усіх закладів вищої освіти, яка відбудеться 16–18 травня 2018 року.
     Для участі в олімпіаді запрошуємо не більше 3-х переможців І (вузівського) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.
     Умовами олімпіади передбачено проведення двох турів:
І тур – виконання тестових завдань і завдань проблемного та творчого характеру з історії України з найдавніших часів до сьогодення;
ІІ тур – виконання тестових завдань і завдань проблемного та творчого характеру з всесвітньої історії (політичні та соціально-економічні процеси; міжнародні відносини; європеїстика).
    Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади необхідно до 10 квітня 2018 року надіслати на адресу оргкомітету (обов’язково Укрпоштою та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):
    1. Анкети учасників та керівників команд, оформлені згідно з додатками №№ 1, 2.
  2. Фотокартку учасника в електронному вигляді (текстові файли у форматі WORD; файли зображень JPEG) для створення електронного журналу олімпіади.
   3. Презентація навчального закладу та регіону, де він розташований (обсягом до 2-х хвилин).
   Реєстрація учасників відбудеться 16 травня 2018 року (з 8.00 до 13.00 год.) за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28, вестибюль навчального корпусу № 3. Учасникам олімпіади необхідно мати при собі паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.
   Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Історія» відбудеться 16 травня 2018 року о 14.00 год.
   17 травня о 10.00 відбудеться Всеукраїнський круглий стіл «Державотворення в Україні та європейський досвід», у якому візьмуть участь керівники команд. Підготовлені за вимогами статті будуть опубліковані у науковому журналі «Уманська старовина».
   Проїзд від залізничного вокзалу автобусами №№ 5, 6, 11; від автовокзалу автобусами №№4, 23 до зупинки «Новий корпус педуніверситету».
   Проживання учасників олімпіади та викладачів, які їх супроводжують, за власний рахунок.
  Контактні телефони: відділ наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва – (04744) 4-02-81; відповідальний секретар оргкомітету, кандидат історичних наук, доцент Скрипник Олена Миколаївна – 098-765-64-51.
   Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  Більш детальну інформацію про Олімпіаду можна отримати на сайті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у розділі «Науковий портал».
   Адреса оргкомітету: кафедра історії України, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова, 28, м. Умань, Черкаська область, 20300.

Додаток до інформаційного листа