5 грудня 2017 року у руслі відзначення Всеукраїнського тижня права для студентів ІІ-го та ІІІ-го курсів історичного факультету було проведено науково-виховний захід викладачами кафедри філософії та суспільних дисциплін.
      Студенти ознайомилися з доповідями колег щодо актуальних проблем захисту прав людини в Україні та світі, а саме: проблеми забезпечення інклюзивної освіти, правові гарантії забезпечення соціально-психологічного розвитку дітей трудових мігрантів та дітей-сиріт, загальні засади захисту прав людини та громадянина тощо. У ході обговорення найбільш актуальних проблем учасники заходу активно обмінювалися власними думками.

13

14

15

16

   Друга частина заходу пройшла у формі правової гри «Іммітація судового розгляду кримінальної справи» за участю студентів ІІ курсу, де в умовах, наближених до реальних, студенти могли закріпити набуті у процесі навчання знання матеріального та процесуального права, відчути себе професійними юристами та позмагатися у своїй винахідливості.12  Усі присутні були задоволені заходом та дійшли згоди щодо обов’язковості правової освіти і правового виховання, а також неприпустимості вчинення будь-яких правопорушень у реальному житті. Адже незнання закону не звільняє від відповідальності за його порушення.