4 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 23 серпня 2017 року №579-р на історичному факультеті було проведено зустріч студентів з представниками правоохоронних органів та правозахисних організацій м. Умані.

2

  На зустріч зі студентами завітали представники Уманського місцевого Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник Гребенюк Сергій Анатолійович та спеціаліст Григоренко Катерина Дмитрівна. Фахівці центру проінформували присутніх про важливість правової освіти молоді, про завдання Центру щодо надання правової допомоги громадянам України.

1

    До бесіди зі студентами долучився також інспектор Сектору ювенальної превенції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Коваленко Сергій Сергійович. Інспектор акцентував увагу присутніх на важливості дотримання громадянами українського законодавства та невідворотності юридичної відповідальності за вчинені правопорушення.

435

       Під час зустрічі студенти були активними, ставили питання представникам правоохоронних органів та правозахисних організацій.