Славна добрими і героїчними традиціями українська земля. Її сини, запорозькі козаки, навіки ввійшли до скарбниці пам’яті українського народу. Ми, їхні нащадки, маємо свято шанувати і примножувати народну славу. Тому вже стало доброю традицією напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці проведення в Уманському державному педагогічному університеті на історичному факультеті щорічного козацького тижня.
 
6

 

    9 жовтня впродовж усього дня студенти могли за символічну платню спробувати страви справжніх українських козаків, приготовлені студентами-істориками. Змінивши щоденне вбрання на традиційні святкові українські строї, господарі ярмарку щиро запрошували кожного перехожого приєднатись до забави, співаючи українських народних пісень та всіляко демонструючи справжню українську гостинність. На святі панував настрій козацьких веселощів, щирої радості та справжнього українського духу!

7
 
  Було чим дивуватись і поласувати: вареники, сирники, страви з сезонних фруктів, деруни, пампухи, узвар тощо. Студенти та викладачі куштували козацькі страви і з захопленням констатували, що саме справжня українська кухня найсмачніша від усього!
 
2
 
 
1
 
 
3
 
 
4
 
 
5
 
Кошти, виручені під час ярмарку, будуть спрямовані на благодійні цілі.
 
8
 
 
9
 
 
10
 
 
11